U17 PTK Pabianice – Basket 4EVER Ksawerów II 43:55 (8:14, 12:15, 13:15, 10:11)

Kolejka VII kategorii U17 i mecz na hali pabianickiego MOSIR-u z drużyną PTK Pabianice. W składzie naszej drużyny po raz drugi od powrotu na parkiet kapitan zespołu Natalia Chałupka, która w meczu zdobyła najwięcej punktów (15). O jedno oczko mniej dołożyła Julia Rakowska, która miała sporo pracy na boisku w związku z kontuzją i absencją Julii Koryzny (trzymamy kciuki za Twój szybki powrót do drużyny, Julka 🙂 ). Pod koszem bardzo dobrze spisała się również Wiktoria Mikuła, która dorzuciła 9 punktów.

Mecz bardzo energiczny, szczególnie dwie pierwsze kwarty mogły się podobać widowni transmisji internetowej. W trzeciej i czwartej kwarcie gra stała się bardziej agresywna w wyniku czego obie drużyny zgromadziły na swoim koncie sporo fauli. Druga część meczu obfitowała również w błędy indywidualne zawodniczek obu zespołów, a obraz gry trochę stracił na jakości. Nie zmienia to faktu, że walka była do ostatniego gwizdka, a piłka błyskawicznie zmieniała połowy boiska. Cieszy wygrana i praca zawodniczek włożona w realizację założeń szkoleniowych trenerki Edyty Koryzny. Brawo team!

Natalia Chałupka kpt. (15), Julia Rakowska (14), Wiktoria Mikuła (9), Wiktoria Gajda (5), Natalia Kosior (4), Klaudia Banasiak (4), Joanna Włodarczyk (4), Oliwia Radziszewska, Ola Kubińska, Amelia Papuga, Zuzanna Śliwkiewicz