U14 16.02.2020 Basket 4Ever Ksawerów – UKS Szkoła Gortata Łódź 78:40

Basket 4Ever Ksawerów – UKS Szkoła Gortata Łódź 78:40 (26:13, 27:6, 7:14, 18:7)

Natalia Chałupka kpt. 16, Julia Koryzna 11, Klaudia Banasiak 10, Julia Rakowska 9, Wiktoria Mikuła 7, Julia Rybarczyk 7, Oliwia Radziszewska 5, Joanna Włodarczyk 5, Wiktoria Gajda 4, Ola Ziółkowska 2, Iga Jagiełło 2.

W dzisiejsze popołudnie nasze niepokonane, jak dotąd, zawodniczki z drużyny U14 podejmowały na swoim parkiecie najlepszy zespół z zasadniczej grupy A UKS Szkołę Gortata.
Mecz okazał się być dwugodzinnym, pełnym fauli i przerw w grze spotkaniem, urozmaiconym „subtelnymi” dźwiękami łódzkich trąbek.
Zawodniczki Gortata, pod skrzydłami trenerki Olgi Urbanowicz oraz Lidii Niedzielskiej, wyszły na mecz dobrze zmotywowane, dobrze przygotowane i jak na zwycięzce grupy A przystało bardzo waleczne, co prezentowały od pierwszego do ostatniego gwizdka. Najbardziej skuteczna w drużynie przeciwników okazała się Marta Obrębska, która rzuciła 11 punktów.
Nasza drużyna, prowadzona przez trenerkę Edytę Koryznę, grała swoją, dobrze nam znaną, koszykówkę. Nie ustrzegła się jednak od błędów, braku skuteczności i podkoszowej niemocy czego dowodem może być trzecia kwarta przegrana wynikiem 7:14. Wraz z czwartą kwartą powróciły umiejętności techniczne, a gra została uspokojona, co w połączeniu z wcześniej wypracowaną, sporą przewagą dało nam zdecydowane zwycięstwo.
Brawo team, szczególnie za to, że każda z Was dorzuciła dzisiaj swoje punkty!