4EVER Sportbonus

Zarząd stowarzyszenia Basket 4Ever Ksawerów w trosce o polepszenie sytuacji finansowej naszego klubu przystąpił do programu Sportbonus.

Sportbonus to ogólnopolski program, którego idea polega na zaangażowaniu ludzi w pomoc. Mechanizm Sportbonus umożliwia zbieranie funduszy i decydowanie na jakie cele zostaną one wydatkowane . Fundusze gromadzą się jako cash-back, tzw. „zwrotka”, od codziennych zakupów. Tym samym uczestnicy Sportbonus nie ponoszą żadnych kosztów, bo to Partnerzy Handlowi odprowadzają do Programu część otrzymanej zapłaty za zakupy. Wystarczy pobrać aplikacje, w której działa program Sportbonus, zarejestrować się i zacząć robić swoje codzienne zakupy, aby zacząć gromadzić fundusze na wybrany Cel.

Każdorazowe zakupy przy użyciu zarejestrowanej „plastic card” będa generowały zwrotkę na konto naszego klubu. Rób zakupy w sklepach partnerskich Sportbonus, a część wydanej kwoty za zakupy zasili cel, który aktualnie wspierasz. Do wyboru mamy ponad 1000 sklepów partnerskich.

Zapraszamy do korzystania z „Sportbonus” i wspierania naszego klubu, o tym na co spożytkujemy zebrane środki zadecydujemy sami !! Mamy również podgląd na ilość zebranych pieniędzy i sami możemy wybierać cele, na które zbieramy fundusze. Sportbonus to równiez komunikator, może połużyc do porozumiewania się pomiędzy udziałowcami wspierającymi ten sam klub.

 

Więcej informacji na stronie http://sportbonus.pl/, oraz profilu facebook sportbonus

 

Przykłady: